Logopeda

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: toruński, Obrowo, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla nauczyciela surdopedagoga

Wymagania:
Osoba posiadająca tytuł specjalisty w dziedzinie surdologopedii lub studia podyplomowe w zakresie surdologopedii

Zakres obowiązków:
indywidualna praca z dzieckiem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@spobrowo.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
566747030
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W OBROWIE IM.JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Przepałkowo (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolny w SP w Przepałkowie
  • Surdopedagog
    Służewo (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dzieckiem słabowidzącymWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dzieckiem słabowidzacym
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Górsk (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia u ucznia z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera, oddział przedszkolny.Wymagania:Posiadanie przez nauczyciela współorganizującego proces kształcenia kwalifikacji zgodnych z najnowszym r...