Logopeda

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: kutnowski, Kutno, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy logopedę w przedszkolu

Wymagania:
Ukończone:
- studia wyższe magisterskie na kierunku - logopedia
- kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie terapii logopedycznej. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Zajęcia z zakresu komunikacji językowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pocztą: Przedszkole Miejskie nr 5 "Stokrotka" w Kutnie
ul. Barcewicza 13
99-300 Kutno
e-mail: pm5@edu.kutno.pl

tel. 24 254-77-62
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 "STOKROTKA"
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo