Logopeda

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca z dziećmi w wieku 3 do 6 lat

Wymagania:
kwalifikacje kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
zajęcia logopedyczne z dziećmi od 3 do 6 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p177@mjo.krakow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
16482808
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 177 IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:wakat w wymiarze pełnego etatuWymagania:mgr pedagogiki specjalnejZakres obowiązków:1) wspieranie dyrekcji, nauczycieli, wychowawców świetlicy i innych specjalistów w: a) rozpoznawaniu przyczyn niepowodzeń edukacyjnych uczniów lub tr...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:wakat w wymiarze pełnego etatuWymagania:mgr pedagogiki specjalnej z kwalifikacjami do kształcenia ucznia ze spektrum AutyzmuZakres obowiązków:współorganizowanie kształcenia ucznia ze spektrum AutyzmuWymagane dokumenty aplikacyjne pr...
  • Psycholog
    Szczurowa (Małopolskie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Stanowisko psychologa szkolnegoWymagania:studia magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Wszystkie czynności i zadania psychologa w szkoleWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@szc...