Logopeda

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pruszkowski, Sękocin Stary, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole w Sękocinie zatrudni logopedę w wymiarze 0,5 etatu od 01.09.2024r.

Wymagania:
studia magisterskie na kierunku logopedia lub studia podyplomowe w zakresie logopedii

Zakres obowiązków:
zajęcia logopedyczne z dziećmi w wieku: 3-6 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole_sekocin@o2.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 22 7202567
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE W SĘKOCINIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog
    Bemowo (Mazowieckie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 357 poszukuje osoby na stanowisko pedagoga szkolnego. Wymiar pracy to pełen etat 22 godziny w tygodniu. Praca na zastępstwo od września 2024 na rok szkolny 2024/2025Wymagania:Wymagane kwalifikacje do zajmowania ...
  • Doradca zawodowy
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka w Warszawie zatrudni od dnia 01.09.2024 r. doradcę zawodowego na 1,04/22 etatu.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Realizacja zadań z...
  • Doradca zawodowy
    Białołeka (Mazowieckie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Niepełny etat - 10 klas, poszukujemy do naszego zespołu nauczyciela, który doradzi zawodowo młodzieży. Cenimy kreatywność, zaangażowanie, sumienność.Wymagania:Przygotowanie pedagogiczne, wykształcenie wyższe (dyplom-licencjat, mgr, ...