Logopeda

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole nr 190 zatrudni nauczyciela - logopedę.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z § 30 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
1) diagnozowanie logopedyczne, w tym prowadzenie badań przesiewowych w celu ustalenia stanu mowy oraz poziomu rozwoju językowego dzieci;
2) prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi oraz porad i konsultacji dla rodziców i nauczycieli w zakresie stymulacji rozwoju mowy dzieci i eliminowania jej zaburzeń;
3) podejmowanie działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń komunikacji językowej we współpracy z rodzicami dzieci;
4) wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w:
a) rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie dziecka i jego uczestnictwo w życiu przedszkola,
b) udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p190@eduwarszawa.pl

Agnieszka Romanowska - 797 319 003
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 190
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo