logopeda

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-08-24
  • Miejsce: wodzisławski, Radlin, Śląskie, Polska
Zatrudnię logopedę na pełen etat tj.22/22. Praca na zastępstwo w roku szkolnym 2024/2025

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów magisterskich lub studiów podyplomowych, przygotowanie pedagogiczne oraz wymagane zaświadczenie, podwójne kwalifikacje – do pracy jako logopeda oraz nauczyciel logopeda

Zakres obowiązków:
Zajęcia rewalidacyjne ,zajęcia logopedyczne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pp2@radlin.pl/ jeśli zawierają dane osobowe wrażliwe to osobiście do sekretariatu
Przedszkola Publicznego nr 2 im. Jasia i Małgosi, ul.
A. Mielęckiego 13 44-310 Radlin

32 7292748
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE
Przedmiot/Stanowisko: logopeda
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo