Logopeda/specjalista komunikacji alternatywnej

Data publikacji: 2024-08-21
Wygasa: 2024-09-21
  • Miejsce: Chrzanów, Chrzanów, Małopolskie, Poland
stanowisko logopedy w przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z autyzmem oraz niepełnosprawnością sprzężoną,

Wymagania:
Ukończone studia magisterskie w zakresie logopedii, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w zakresie komunikacji alternatywnej - studia podyplomowe/kursy z komunikacji alternatywnej

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych terapeutycznych w zakresie logopedii i komunikacji alternatywnej, współpraca z zespołem specjalistów.

Oferujemy:
Jeśli masz pomysł na własną pracę, wiesz jak chcesz się rozwijać i czerpać satysfakcję ze swojej pracy zapraszamy Cię do współpracy do naszego kreatywnego zespołu i miejsca rozwoju dla dzieci, które możesz z nami tworzyć w myśl idei Turkusowych Organizacji.
Oferujemy stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju własnego i uczestnictwa w szkoleniach.

Nazwa placówki: Promyk Niepubliczne Terapeutyczne Przedszkole w Chrzanowie Agnieszka Starzykiewicz - Wysogląd
Przedmiot/Stanowisko: Logopedia
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 2
Praca OD - DO: Od 2024/09/01 do 2025/08/31
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 2