Nauczczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Zespół Szkół NR 1 w Ożarowie Mazowieckim zatrudni nauczycieli

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowane, zgodne z rozporządzenie w sprawie szczegółowych kwalifikacji nauczycieli;
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:
- realizacja statutowych zajęć dydaktyczno-wychowawczych;
- zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy wspierających wszechstronny rozwój młodzieży;
- współorganizacji projektów i imprez szkolnych;
- praca w zespołach przedmiotowo-zadaniowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolaozarow@zs-1.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W OŻAROWIE MAZOWIECKIM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczczyciel języka polskiego