nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-01-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: lidzbarski, Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel/ka biologii

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie biologii na poziomie podstawowym i/lub rozszerzonym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. Krasickiego 4; 11-100 Lidzbark Warmiński

897675141, mail: sekretariat@zsolw.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel biologii