Nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: grójecki, Grójec, Mazowieckie, Polska
Poszukiwany nauczyciel biologii w Zespole Szkól Specjalnych.

Wymagania:
Kwalifikacje uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela Biologii oraz ukończone studia z Oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel przedmiotu Biologia w Zespole Szkół Specjalnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty proszę składać w wersji papierowej.

Kontakt telefoniczny 486642771.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W GRÓJCU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel biologii
Liczba godzin (w tygodniu): 5