nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wawer, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela biologii, najchętniej z uprawnieniami do przyrody (+8h).

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczanych przedmiotów.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela wynikające z obowiązującego prawa oświatowego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp218@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
22812-03-93 sekretariat
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 218 IM. MICHAŁA KAJKI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel biologii
Liczba godzin (w tygodniu): 17
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - budowlanych
    Śródmieście (Mazowieckie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie ul. Przyrynek 9 zatrudni nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych - budowlanych w roku szkolnym 2024/25 w wymiarze 12 h...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Śródmieście (Mazowieckie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie ul. Przyrynek 9 zatrudni nauczyciela języka niemieckiego w roku szkolnym 2024/25 w wymiarze 14 h. Mgr z przygotowaniem pedagogi...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Śródmieście (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie ul. Przyrynek 9 zatrudni nauczyciela języka angielskiego w roku szkolnym 2024/25 w wymiarze 9 h. Mgr z przygotowaniem pedagogic...