nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: m. Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Władysława Andersa w Częstochowie zatrudni nauczyciela biologii
Liczba godzin: 9/18

Wymagania:
Zgodne z przepisami prawa

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w Technikum oraz Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsleg@edukacja.czestochowa.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel biologii
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel informatyki
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Władysława Andersa w Częstochowie zatrudni nauczyciela informatyki Liczba godzin: 20/20 (możliwa mniejsza liczba godzin).Wymagania:Zgodne z przepisami prawaZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć na kieru...
  • nauczyciel języka niemieckiego
    Dąbrowa Górnicza (Śląskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Konopnickiej w Dąbrowie Górniczej zatrudni nauczyciela języka niemieckiego w wymiarze 4/18 godzin tygodniowo.Wymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedago...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Chorzów (Śląskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły zatrudni nauczyciela zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami. Oferty wyłącznie drogą mailową.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp33@chorzow.eu