nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: oleśnicki, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel z kwalifikacjami do nauki biologii.

Wymagania:
Studia wyższe nadające kwalifikacje do nauki biologii w szkole podstawowej.

Zakres obowiązków:
Nauka biologii w klasach V-VIII
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel biologii
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel techniki
    Marciszów (Dolnośląskie) Zastępstwo 6
    Opis oferty pracy:praca na stanowisku nauczyciela techniki w szkole podstawowejWymagania:posiadanie uprawnień do nauczania technikiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@marciszow.pl lub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marcisz...
  • nauczyciel chemii
    Marciszów (Dolnośląskie) Zastępstwo 8
    Opis oferty pracy:praca na stanowisku nauczyciela chemii w szkole podstawowejWymagania:posiadanie kwalifikacji do nauczania chemiiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@marciszow.pl lub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszo...
  • nauczyciel fizyki
    Marciszów (Dolnośląskie) Zastępstwo 8
    Opis oferty pracy:praca na stanowisku nauczyciela fizyki w szkole [podstawowejWymagania:kwalifikacje do nauczania fizykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@marciszow.pl lub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszowie ul. Sz...