nauczyciel - Biznes i zarządzanie

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: świdnicki, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel w liceum klasy od I-II.

Wymagania:
studia wyższe zgodnie z nauczanym przedmiotem i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania, obowiązki nauczyciela zgodnie z art.6 Karty Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat1@lo3.net.pl

tel.74 8520111 lub e-mail: sekretariat1@lo3.net.pl
Nazwa placówki: III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ŚWIDNICY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel - Biznes i zarządzanie