nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-01-03
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałbrzychu zatrudni nauczyciela chemii

Wymagania:
Wymagane dodatkowe kwalifikacje z pedagogiki specjalnej (oligofrenopedagogika)

Zakres obowiązków:
nauczanie chemii w klasach VII - VIII dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10
ul. Ogrodowa 5a
58-306 Wałbrzych

74 664 25 12
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 10 W WAŁBRZYCHU IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 6