Nauczyciel Chemii

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: rycki, Bobrowniki, Lubelskie, Polska
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach zatrudni nauczyciela chemii, na zastępstwo do prowadzenia zajęć w wymiarze 4 godzin tygodniowo od roku szkolnego 2024/2025. Wymagane wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne. CV proszę składać na adres: zpobobrowniki@wp.pl

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe i pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Nauczanie chemii w klasach 7, 8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zpobobrowniki@wp.pl

Dyrektor szkoły - tel 818658905
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BOBROWNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo