nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: cieszyński, Ustroń, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
4 godziny dla nauczyciela chemii w kl. 7 i 8

Wymagania:
Nauczyciel z kwalifikacjami do prowadzenia lekcji z chemii w kl. 7 i 8

Zakres obowiązków:
2 godz. chemii w kl. 7 i 2 godz. chemii w kl. 8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp5ustron@poczta.onet.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
33 8542699
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W USTRONIU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel j. polskiego
    Jaworzno (Śląskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka polskiego w liceum.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:lo2@jaworzno.edu.pl 327629368
  • nauczyciel informatyki
    Ziemięcice (Śląskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela informatyki w kl. 4-8 na 5 godzin w tygodniu z możliwością dodatkowych godzin świetlicy.Wymagania:kwalifikacje do nauczania informatyki wraz z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy ...
  • nauczyciel języka polskiego
    Tychy (Śląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiego w klasach 4-8.Wymagania:Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEiN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Magister z przygotowaniem pedagogicznym.Wymaga...