nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: lubański, Lubań, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca na 16/18 godzin tygodniowo na rok szkolny 2024/25

Wymagania:
wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym z chemii

Zakres obowiązków:
prowadzenie lekcji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Lubansp1@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 75 722 29 57
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LUBANIU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 16
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Udanin (Dolnośląskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Dyrektor ZSP w Udaninie zatrudni nauczyciela matematyki.Wymagania:Wykształcenie wyższe pedagogiczne, kierunkoweW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 768709299 email: szkolaudanin@op.pl
  • nauczyciel
    Lubań (Dolnośląskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:praca na 16/18 godzin tygodniowoWymagania:wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:prowadzenie lekcjiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:lubansp1@wp.plW razie pytań zapraszamy do...
  • nauczyciel
    Wrocław-Psie Pole (Dolnośląskie) Zastępstwo 13
    Opis oferty pracy:praca w kameralnej szkole podstawowej jednozmianowejWymagania:wykształcenie wyższe na kierunku geografia , przygotowanie pedagogiczne , lub studia podyplomowe na w/w kierunkuZakres obowiązków:prowadzenie zajęć lekcyjnych, sprawowani...