Nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Oferujemy półtorej etatu dla nauczyciela chemii w Zespole Szkół Ogólnokształcącej im. AK w Bielsku-Białej ( Szkoła Podstawowa i Liceum)

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania przedmiotu chemia.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela chemii

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dorota.siwik@zsoak.pl

515 228 456
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ARMII KRAJOWEJ W BIELSKU-BIAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel chemii