Nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Prowadzenie zajęć chemii w klasach 1-3 na poziomie podstawowym

Wymagania:
Magister z przygotowaniem pedagogicznym zgodnie z zajęciami

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć chemii w klasach 1-3 na poziomie podstawowym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
lo41@mjo.krakow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
12 422 06 58
Nazwa placówki: XLI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Praca jako wychowawca w świetlicy szkolnej . Zatrudnienie w oparciu o Kartę nauczyciela ,. Wynagrodzenie zgodne ze stopniem awansu zawodowegoWymagania:przygotowanie pedagogiczne , umiejętność pracy w zespoleZakres obowiązków:obowiąz...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Raciborowice (Małopolskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla wychowawcy w świetlicy szkolnej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@spraciborowice.pl
  • Psycholog
    Zadroże (Małopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa szkolnego w szkole podstawowej z oddziałem przedszkolnymWymagania:kwalifikacje niezbędne do zajmowanego stanowiska, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Udzielanie pomocy psychologicznej, konsul...