nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: otwocki, Otwock, Mazowieckie, Polska
Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku poszukuje nauczyciela chemii ( na zastępstwo) do prowadzenie zajęć zgodnie z obowiązującymi programami nauczania w roku szkolnym 2024/2025

Wymagania:
· Wykształcenie wyższe uprawniające do nauczania chemii
· Wysoka kultura osobista
· Odpowiedzialność, zaangażowanie

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć z chemii,
- współpraca z rodzicami, dyrekcją

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@nukleonik.pl

tel: 22 779 30 70
email: sekretariat@nukleonik.pl

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół Nr 2 siedzibą w Otwocku, ul. Pułaskiego 7, 05-400 Otwock;
2) Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@nukleonik.pl, adres siedziby wskazany w ust. 1) lub tel. 22 779 30 70
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OTWOCKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel chemii
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo