nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-07-30
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
I Liceum Ogólnokształcące im. A.Mickiewicza w Olsztynie poszukuje nauczyciela Matematyki

Wymagania:
ukończone studia magisterskie kierunkowe oraz posiadać przygotowanie pedagogiczne.
umiejętność pracy z młodzieżą

Zakres obowiązków:
nauczyciel chemii w roku szkolnym 2024/2025

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
liceum@lo1.olsztyn.eu
Nazwa placówki: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 7