Nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: strzyżowski, Czudec, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel chemii

Wymagania:
ukończone studia kierunkowe
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: spczudec@czudec.pl lub osobiście na adres: Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Czudcu, ul. Rzeszowska 33, 38-120 Czudec.

tel: 17 2771041
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W CZUDCU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel chemii
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo