nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca nauczycieli chemii w zakresie podstawowym

Wymagania:
Ukończone wyższe studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku chemia

Zakres obowiązków:
Nauczanie chemii w zakresie w klasach I-IV technikum

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
poczta@zstk.lublin.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
81 7440951
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ TRANSPORTOWO-KOMUNIKACYJNYCH IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LUBLINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka polskiego
    Snopków (Lubelskie) Wakat 21
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka polskiego do klasy IV i VI, dodatkowo: 1 godz. zdw., i 1 godz. zajęć rozwijających kreatywność w kl. VI Uzupełnienie do pełnego etatu godzinami świetlicy w wymiarze 8 godzin, łącznie 21 godzin.Wymagani...
  • Aerodynamika, struktury i systemy samolotów
    Chełm (Lubelskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
  • nauczyciel języka polskiego
    Chełm (Lubelskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:nauczyciel języka polskiegoWymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym