nauczyciel doradztwa zawodowego

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: m. Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Propozycja zatrudnienia na rok szkolny 2045/2025 w Szkole Podstawowej nr 53 im. Stefana Żeromskiego w Katowicach

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, uprawnienia pedagogiczne, kwalifikacje do prowadzenia zajęć z doradztwa zawodowego

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w klasach 7 i 8 , 10 godzin na rok w każdym oddziale - łącznie w 6 oddziałach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola53katowice@poczta.onet.pl

lub telefonicznie 32 2557147
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel doradztwa zawodowego
Liczba godzin (w tygodniu): 2