Nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: otwocki, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel w klasie VIII.

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z przepisami prawa. Studia magisterskie lub studia podyplomowe z przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa.

Zakres obowiązków:
Nauczanie w szkole podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spcelestynow@celestynow.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONU ZOŚKA W CELESTYNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa
Liczba godzin (w tygodniu): 3