Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: tatrzański, Rzepiska, Małopolskie, Polska
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa w klasie 8 - jedna godzina tygodniowo

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczanego przedmiotu, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotu oraz obowiązki wynikające z Karty Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprzepiska@gbt.edu.pl

691159959
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPISKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Liczba godzin (w tygodniu): 1