nauczyciel edukacji przedszkolnej

Data publikacji: 2024-03-04
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Świnoujście, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Oferta pracy dotyczy etatu w przedszkolu w grupie 3- i 4-latków.

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, specjalizacja: pedagogika przedszkolna
(ewentualnie w trakcie ostatniego roku studiów)

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej.
Wspieranie rozwoju podopiecznych.
Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej.
Organizacja wydarzeń przedszkolnych.
Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu.
Prowadzenie obserwacji pedagogicznych.
Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
Analiza gotowości szkolnej dzieci.
Planowanie i realizacja rozwoju zawodowego.
Prowadzenie dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp9.swinoujscie.pl

913221724
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY ŚWINOUJŚCIU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji przedszkolnej