Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-26
  • Miejsce: gorzowski, Lipki Wielkie, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Prowadzenie grupy wychowawczej

Wymagania:
kwalifikacje do pracy w przedszkolu

Zakres obowiązków:
Opieka na grupą dzieci
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LIPKACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Lipki Wielkie (Lubuskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca w przedszkoluWymagania:Kwalifikacje do pracy w przedszkoluZakres obowiązków:Opieka nad grupą wychowawcząWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:splw@poczta.fmW razie pytań zapraszamy do kontaktu:telefon 60706...
  • Nauczyciel edukacji przedszkolnej
    Lipki Wielkie (Lubuskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:2 etaty w przedszkolu w dwóch grupach dzieciWymagania:kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela przedszkolaZakres obowiązków:Opieka nad grupą dzieciWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:splw@poczta.fmW ra...
  • Doradca zawodowy
    Baczyna (Lubuskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Wakat na stanowisku nauczyciela doradztwa zawodowego.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkolabaczyna@op.plW razie pytań zapraszamy do k...