Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Edukacji Domowej

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Białołeka, Mazowieckie, Polska
Ziarno to wyjątkowa szkoła, w której każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości. Chcemy kształcić naszych wychowanków aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.

W procesie nauczania stawiamy na nowatorskie rozwiązania i procesy edukacyjne.

Zapewniamy warunki do całościowego rozwoju, gwarantując wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie charakteru.

Aktualnie do naszego zespołu zajmującego się Edukacją Domową poszukujemy:

Nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne związane z edukacją wczesnoszkolną.
Doświadczenie w nauczaniu wczesnoszkolnym, preferowana praca z różnorodnymi grupami wiekowymi.
Umiejętność pracy z indywidualnymi potrzebami uczniów i dostosowywanie programu nauczania do ich poziomu i tempa.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w pracy z dziećmi oraz ich rodzicami.
Samodzielność, kreatywność oraz zaangażowanie w proces nauczania.

Zakres obowiązków:
Planowanie i realizacja zindywidualizowanych programów nauczania zgodnych z podstawą programową.
Śledzenie postępów uczniów i dostosowywanie programu nauczania do ich potrzeb i umiejętności.
Ścisła współpraca z rodzicami w celu zapewnienia efektywnej edukacji domowej.
Organizacja różnorodnych zajęć edukacyjnych, w tym lekcji, projektów, wyjazdów edukacyjnych itp.
Prowadzenie ocen oraz regularne raportowanie postępów uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
hr@ziarno.edu.pl

Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZIARNO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Edukacji Domowej