Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-02-13
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Białołeka, Mazowieckie, Polska
Ziarno to wyjątkowa szkoła, w której każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości. Chcemy kształcić naszych wychowanków tak, aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.

W procesie nauczania stawiamy na nowatorskie rozwiązania i procesy edukacyjne.

Zapewniamy warunki do całościowego rozwoju,  gwarantując wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie charakteru.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Nauczyciela do klasy 1 od 09.2024

Wymagania:
kierunkowe wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalizacji: edukacja wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym

poszukujemy osób z pasją: odpowiedzialnych; komunikatywnych, sumiennych, radosnych i uśmiechniętych

Zakres obowiązków:
realizacja codziennych zajęć dydaktycznych - 17 godzin tygodniowo

realizacja zajęć opiekuńczo wychowawczych w pozostałe godziny

praca w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku

rozwijanie twórczego myślenia uczniów,

współpraca z rodzicami w ramach tutoringu,

rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci,

dążenie do pełni własnego rozwoju osobistego,

kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć

współpraca z innymi pracownikami placówki,

prowadzenie dokumentacji szkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
hr@ziarno.edu.pl

Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZIARNO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej