nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-03-04
Wygasa: 2024-07-01
  • Miejsce: m. Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie zatrudni na wakat nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej od 1.09.2024 r. na 18h/18.

Wymagania:
Studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym.
Dyplom ukończenia studiów II stopnia lub jednolitych magisterskich. Zaś kierunek studiów powinien być powiązany z nauczanym przedmiotem.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcji dla edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.
Głównym zadaniem jest pomóc uczniom w zdobyciu wiedzy i umiejętności przewidzianych w podstawie programowej, a także w rozwijaniu myślenia twórczego, budowaniu nawyku systematycznej pracy i przygotowaniu do nauki na kolejnych poziomach kształcenia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@sp20.jaworzno.edu.pl

32 76 29 345
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W JAWORZNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej