Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: chojnicki, Chojnice, Pomorskie, Polska
Oferujemy pracę na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej - umowa na zastępstwo na cały rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.

Zakres obowiązków:
Dydaktyka, opieka i wychowanie w kl. II SP.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać w formie skanów na adres: sekretariat@katolik.chojnice.pl

sekretariat@katolik.chojnice.pl
Nazwa placówki: KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA DUNINA W CHOJNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo