nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: grudziądzki, Linowo, Kujawsko-Pomorskie, Polska
mgr, posiadający kwalifikacje na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

Wymagania:

Zakres obowiązków:
prowadzenie lekcji zgodnie z podstawą programową,
wychowawstwo klasy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty proszę o przesłanie na adres mail: szkolalinowo@swiecienadosa.pl,
lub osobiście w placówce Linowo 37 86-341 Świecie nad Osą

564669611, 512176722
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo