nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: piaseczyński, Jazgarzew, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja SP w Jazgarzewie zatrudni w pełnym wymiarze godzin nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w roku szkolnym 2024/2025 na zastępstwo.

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
wychowawca i nauczyciel w klasie pierwszej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spjazgarzew.pl

227567251
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W JAZGARZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo