nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: krakowski, Rybna, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zastępstwo do lutego 2025 r.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w 1 klasie szkoły podstawowej.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RYBNEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel przedszkola
    Ponikiew (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 4 na Kazimierzu, poszukuje do pracy w kameralnym przedszkolu, nauczyciela lub studenta 5 roku pedagogiki od września na cały etat (25 H tygodniowo). Oferujemy zatrudnienie i wynagrodzenie w opar...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 4 zatrudni od zaraz nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat (25 h tygodniowo). Praca w kameralnym przedszkolu, zatrudnienie i wynagrodzenie zgodne z Karta Nauczyciela i posiadanym awa...