Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela/ wychowawcę na zastępstwo do klasy 3 szkoły podstawowej. W klasie jest 25 dzieci i nieoceniona pomoc w postaci nauczyciela współorganizującego kształcenie. Oferujemy umowę o pracę na czas zastępstwa w wymiarze 1 etatu - 19 godzin.

Wymagania:
Tytuł magistra na kierunku pedagogika wczesnoszkolna, lub studia podyplomowe w tym zakresie. Jest to szkoła katolicka, wiec zależy nam, by osoby pracujące u nas identyfikowały się jako wierzące.

Zakres obowiązków:
Wychowawstwo i prowadzenie zajęć w klasie 3 SP

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@szkolacbm.pl

33 829 24 09
kom. 500 044 008
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH ZGROMADZENIA CÓREK BOŻEJ MIŁOŚCI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo