Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: brzeziński, Brzeziny, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 18/18 oraz 2/18 pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Wymagania:
Niezbędne kwalifikacje

Zakres obowiązków:
Nauczanie w szkole podstawowej zgodnie z Kartą Nauczyciela i Prawem Oświatowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp2brzeziny.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
468742372
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO W BRZEZINACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel j. niemieckiego
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Nauczanie j. niemieckiego w klasach VII
  • Nauczyciel matematyki
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 84 w Łodzi zatrudni od września nauczyciela matematyki.
  • nauczyciel języka polskiego
    Lubochnia (Łódzkie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych 1863 r. w Lubochni zatrudni na rok szkolny 2024/2025 nauczyciela języka polskiegoWymagania:Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2023 r. w sp...