Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wymagania:
Kwalifikacje pedagogiczne do nauczania wczesnoszkolnego.

Zakres obowiązków:
Nauczanie w klasach 1-3 szkoły podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp17koszalin.com.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
(94) 345-17-30 Kadry
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. ORŁA BIAŁEGO W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie matematyki w szkole podstawowej w zakresie klas 4-8.Wymagania:Kwalifikacje - nauczyciel matematyki z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Nauczanie matematykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ad...
  • Psycholog
    Postomino (Zachodniopomorskie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ppor. Emilii Gierczak w Postominie zatrudni od 1 września 2024r. PSYCHOLOGA SZKOLNEGOWymagania:Wymagane kwalifikacje; kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:1) prowadzenie badań i...
  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, wychowawcy klasy pierwszej.Wymagania:Wykształcenie wyższe, kwalifikacje do nauczania edukacji wczesnoszkolnej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sz...