Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-05-05
  • Miejsce: m. Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 55 Specjalnej w Katowicach zatrudni w roku szkolnym 2024/2025 nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w wymiarze pełnego etatu 18/18

Wymagania:
kwalifikacje z edukacji wczesnoszkolnej
przygotowanie pedagogiczne
resocjalizacja i socjoterapia

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w klasie II z uczniem zagrożonym niedostosowaniem społecznym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp55.eu

32 256 90 67
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 SPECJALNA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej