Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Zatrudnimy doświadczonego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Poszukujemy osoby z prawdziwym powołaniem do pracy nauczycielskiej, kreatywnej, przedsiębiorczej, posiadającej niebanalne pomysły edukacyjne oraz ogromne zasoby energii i pomysłów jak zainteresować dzieci edukacją. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV na adres s.krawczyk@pozytywneinicjatywy.pl.

Wymagania:
Wymagania:
- wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
- dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00 - 17:00 (dwuzmianowość)
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w grupie i lubiącej pracę z dziećmi

Mile widziane:
- dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia innych zajęć
- doświadczenie w pracy nauczyciela
- znajomość dziennika elektronicznego Librus

Zakres obowiązków:
Zadania:
- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej albo wychowania przedszkolnego
- prowadzenie zajęć rozwijających zainteresowanie uczniów oraz zajęć wyrównawczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
s.krawczyk@pozytywneinicjatywy.pl

kom. 601748778
e-mail: s.krawczyk@pozytywneinicjatywy.pl
Nazwa placówki: POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej