nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Białołeka, Mazowieckie, Polska
Pełny etat - 18/18, poszukujemy do naszego zespołu nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Cenimy kreatywność, zaangażowanie, sumienność.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, wykształcenie wyższe (dyplom-licencjat, mgr) w kierunku edukacji wczesnoszkolnej, oświadczenie o niekaralności, badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zakres obowiązków:
nauczanie wczesnoszkolne w klasach 1-3, wychowywanie, opieka dzieci; współorganizowanie procesu edukacyjnego uczniów i ich wspieranie w rozwoju, tworzenie dokumentacji szkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp154@eduwarszawa.pl

22/811-23-81 wew. 329
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 154 IM. EDMUNDA STRZELECKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej