Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-06-06
Wygasa: 2024-07-06
  • Miejsce: Warszawa Ursus, Warszawa, Mazowieckie, Poland
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego STO w Warszawie (Ursus) zatrudni na nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Poszukiwany pracownik: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wymiar czasu pracy: 18 godzin
Okres zatrudnienia: od 1 września 2024 r.
Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć kształcenia zintegrowanego zgodnie z podstawą programową, udział w zebraniach, dniach otwartych oraz radach pedagogicznych
Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe, umowę o pracę na pełen etat, możliwość awansu zawodowego, udział w szkoleniach

Kontakt:
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
ul. Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
sekretariat@sto4.edu.pl
502 350 624
www.sto4.edu.pl
Nazwa placówki: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Przedmiot/Stanowisko: kształcenie zintegrowane
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 0
Praca OD - DO: Od 2024/09/01 do 2025/08/31
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 0