Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-09-02
Wygasa: 2024-10-02
  • Miejsce: Kraków, Kraków, Małopolskie, Poland
Niepubliczna szkoła podstawowa AMS w Krakowie zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, niewielkie klasy (max. 12 osób, w praktyce ok. 10), wsparcie dodatkowego nauczyciela współorganizującego/asystenta, możliwość rozwoju i realizacji indywidualnych pomysłów, szkolenia wdrożeniowe, szkolenia rozwijające warsztat nauczycielski, pracę z gronem specjalistów, możliwość skorzystania z benefitów - Multisport i Enel-Med.

1. Wymagania:
- Studia edukacji wczesnoszkolnej, kwalifikacje na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.
- Pozytywne nastawienie - entuzjazm i chęć do pracy z dziećmi

2. Zakres obowiązków:
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy w pierwszym etapie edukacyjnym.

3. Oferujemy:
- przyjazną atmosferę pracy - zgrany, wspierający się zespół,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- spokojne środowisko pracy w niewielkich klasach - max. 12 osób,
- wsparcie dodatkowego nauczyciela współorganizującego/asystenta,
- możliwość rozwoju i realizacji indywidualnych pomysłów,
- szkolenia wdrożeniowe oraz specjalistyczne rozwijające warsztat nauczyciela,
- praca z osobami lubiącymi swoją pracę, specjalistami w wielu dziedzinach,
- możliwość skorzystania z benefitów - Multisport i Enel-Med.

4. Twoja aplikacja powinna zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, kopia dyplomów - prosimy przesłać na adres: dyrekcja@ams.school

5. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe):
Dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje - cenione i dodatkowo wynagradzane.
Nazwa placówki: Szkoła Podstawowa AMS w Krakowie
Przedmiot/Stanowisko: Nauczanie początkowe
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 1