nauczyciel etyki

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: żarski, Żary, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w charakterze nauczyciela etyki w szkole ponadpodstawowej - liczna godzin 9,78, etat 0,54

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z Kartą Nauczyciela

Zakres obowiązków:
praca z młodzieżą

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: sekretariat@zsb.zary.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. sekretariat 68 3634702 lub 507812631
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel etyki
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania fizycznego
    Żary (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela wychowania fizycznego w szkole ponadpodstawowej - liczba godzin 18,33, etat 1,02Wymagania:Wykształcenie zgodnie z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:nauczanie przedmiotu wychowanie fizyczneWymagane do...
  • nauczyciel chemii
    Zielona Góra (Lubuskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie od 01.09.2024r. na stanowisku nauczyciela chemii w klasach 7-8 szkoły podstawowej.Wymagania:Kwalifikacje uprawniające do nauczania chemii w szkole podstawowej , przygotowanie pedagogiczne.Wymagane dokumenty aplikacyjne ...
  • Oligofrenopedagog
    Ściechów (Lubuskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne w zakresie Treningu Umiejętności Społecznych.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Obowiązki nauczyciela zajęć rewalidacyjnych w zakre...