nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: łowicki, Domaniewice, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel fizyki

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania przedmiotu fizyka z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Nauczanie fizyki w szkole podstawowej zgodnie z Kartą Nauczyciela i Prawem Oświatowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola_jp@domaniewice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
510336418
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DOMANIEWICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Aleksandrów Łódzki (Łódzkie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim zatrudni w wymiarze 0,5 etatu nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne
  • nauczyciel fizyki
    Łódź-Śródmieście (Łódzkie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:nauczyciel fizyki w technikumWymagania:nauczyciel mianowany, wykształcenie wyższe magisterskie i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:nauczyciel fizykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zsbt@zsbt-lodz.p...
  • nauczyciel matematyki
    Łódź-Śródmieście (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel matematyki w szkole branżowej i technikum.Wymagania:nauczyciel mianowany, studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel matematykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:...