Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: miński, Halinów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel fizyki w klasach siódmych. Stała praca, dwa dni w tygodniu, wyposażona pracownia fizyczna.

Wymagania:
Wykształcenie wymagane dla nauczyciela fizyki.

Zakres obowiązków:
Nauczanie fizyki w klasach 7, udział w zebraniach i radach, dyżury międzylekcyjne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolahalinow@halinow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
501926064
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HALINOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Górki (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach (gm. Dębe Wielkie) zatrudni od dnia 01 września 2024 r. nauczyciela wychowania przedszkolnego (w wymiarze pełnego etatu 25/25)Zakres obowiązków:nauczyciel i wychowawca oddzi...
  • Nauczyciel Historii
    Pruszków (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego – Liceum Ogólnokształcące w Pruszkowie zatrudni nauczyciela z uprawnieniami do nauczania historii. Osoby posiadające kwalifikacje prosimy o złożenie CV drogą elektroniczną na adres mailowy: sek...
  • Nauczyciel matematyki
    Pruszków (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego – Liceum Ogólnokształcące w Pruszkowie zatrudni nauczyciela z uprawnieniami do nauczania matematyki. Osoby posiadające kwalifikacje prosimy o złożenie CV drogą elektroniczną na adres mailowy: s...