nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel fizyki w liceum i technikum

Wymagania:
wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w kierunku fizyki

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z fizyki

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
zsl@zsi.waw.pl; 22 617 77 60
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W WARSZAWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 27
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel informatyki i przedmiotów informatycznych
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:nauczane przedmioty informatyczne : - aplikacje internetowe - systemy operacyjne - sieci komputerowe - urządzenia techniki komputerowej - witryny i aplikacje internetoweWymagania:wykształcenie wyższe , wyksztalcenie zawodowe technic...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Stanisławów Pierwszy (Mazowieckie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela języka polskiego w pełnym wymiarze czasu pracy - klasy 4.Wymagania:Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela języka polskiegoZakres obowiązków:Zgodnie z obowiązującymi przepisami.Wymagane dokume...
  • Nauczyciel matematyki
    Stanisławów Pierwszy (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela matematyki w pełnym wymiarze czasu pracy.Wymagania:Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela matematyki.Zakres obowiązków:Zgodnie z obowiązującymi przepisami.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosi...