Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-09-01
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa nr 187 poszukuje nauczyciela fizyki.

Wymagania:
Ukończone studia kierunkowe wraz z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami klas 7-8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV proszę przesłać na adres: sp187@eduwarszawa.pl do dnia 1 września 2024 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Proszę o kontakt e-mailowy.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 187 IM. ADAMA MICKIEWICZA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Warszawa (Mazowieckie) Wakat 18 stażysta
    Prywatna Szkoła Podstawowa w Warszawie zatrudni nauczyciela matematyki od 1 września 2024. Oferujemy bardzo dobre warunki i pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • nauczyciel matematyki
    Warszawa (Mazowieckie) Wakat 18 stażysta
    Prywatna Szkoła Podstawowa w Warszawie (Ochota) zatrudni od 1 września nauczyciela matematyki. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • nauczyciel języka niemieckiego
    Warszawa (Mazowieckie) Wakat 18 stażysta
    Prywatna Szkoła Podstawowa w Warszawie (Ochota) zatrudni od 1 września nauczyciela języka niemieckiego. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.