nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska

Wymagania:
Wymagania niezbędne:
- wykształcenie - studia wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
- biegła znajomość obsługi komputera
Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):
- doświadczenie w pracy w szkole
- stopień awansu zawodowego

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową
- ocenianie i wspomaganie rozwoju ucznia
- prowadzenie dokumentacji szkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać na adres: sekretariat@ckzu1.edu.gdansk.pl
w tytule maila proszę wpisać: nauczyciel fizyki
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki